کاروان ایران با کسب 27 طلا، 24 نقره ، 29 برنز و با
مجموع 80 مدال به کار خود در این دوره از مسابقات پایان داد.
157 ورزشکار ایرانی در نخستین دوره بازی های
پاراآسیایی شرکت کردند.
این در حالی است که شاهین ایزدیار، شناگر
17 ساله ایران در جریان بازیهای پارآسیایی 2010 گوانگجو 6
مدال کسب کرد تا به عنوان پرمدال ترین ورزشکار ایرانی این رقابتها انتخاب
شود.
ایزدیار 2 مدال طلا، یک مدال
نقره و 3 برنز در مسابقات شنا کسب کرد تا از این لحاظ در بین تمام ورزشکاران جانباز
و معلول شرکت کننده در بازیهای پارآسیایی در مکان هفدهم قرار بگیرد.
در این جدول ژی گو، شناگر چینی با کسب 5 مدال طلا و یک نقره در صدر ورزشکاران شرکت کننده قرار گرفت.
در این جدول عباس دیانی اصل با کسب 2 مدال طلا در رده 33 قرار گرفت و وحید کشتکار با وجود کسب 5 مدال (یک طلا،
2 نقره و 2 برنز) به دلیل کسب مدال طلای کمتر در رده 68 ایستاد.
در مجموع 31 کشور مدال گرفتند که در بین کشورهای غرب
آسیا و آسیای میانه پس از ایران ، کشورهای عراق و امارات دوم و سوم شدند.
این رقابتها از روز دوشنبه " 22 آذر" آغاز شد و به
مدت یک هفته با حضور ورزشکاران 45 کشور آسیایی ادامه داشت.
فهرست کامل مدال آوران ایران در پایان 7 روز رقابت
به شرح زیر است:
*روز اول:
شاهین ایزدیار در شنا مدال طلا
وحید کشتکار در شنا مدال طلا
رمضان صالحنژاد در تیراندازی مدال طلا
علی نیکخو حسین آبادی در شنا مدال برنز
وحید کشتکار در شنا مدال برنز
سیداعظم رضایی در تیراندازی مدال برنز
*روز دوم:
عباس دیانی اصل در دو و میدانی مدال طلا
سید عرفان حسینی دو و میدانی مدال طلا
جلیل باقری در دو و میدانی مدال طلا
حمزه محمدی در وزنهبرداری مدال طلا
مرضیه صدقی در دو و میدانی مدال طلا
ساره جوانمردی در تیراندازی مدال نقره
وحید کشتکار در شنا مدال نقره
شاهین ایزدیار در شنا مدال نقره
سید یوسف یوسفی در وزنهبرداری مدال نقره
نادر مرادی در وزنهبرداری مدال نقره
لیلا ملکی در دو و میدانی مدال نقره
عالیه محمودی در تیراندازی مدال برنز
سجاد نیکپرست در دو و میدانی مدال برنز
تیمی ایران در شنا مدال برنز
*روز سوم:
شاهین ایزدیار در شنا مدال طلا
سلمان آب باریکی در دو و میدانی مدال طلا
فرهاد رایگا در دو و میدانی مدال طلا
مجید فرزین در وزنهبرداری مدال طلا
جاوید احسانیشکیب در دو و میدانی مدال طلا
سعید رحمتی در جودو مدال طلا
مهدی اصغری در دو و میدانی مدال نقره
علی حسینی در وزنهبرداری مدال نقره
مهدی مرادی در دو و میدانی مدال نقره
محسن کائدی در دو و میدانی مدال نقره
سیامک صالح فرج زاده در دو و میدانی مدال برنز
محمد دلیرحیدر آبادی در شنا مدال برنز
علی الهی در در دو و میدانی مدال برنز
*روز چهارم:
ابراهیم رنجبر در تیراندازی با کمان مدال طلا
راضیه شیرمحمدی در تیراندازی با کمان مدال طلا
جواد حردانی در دو و میدانی مدال طلا
کامران شکری در دو و میدانی مدال طلا
مرضیه صدقی در دو و میدانی مدال نقره
جلال خاکزادیه در دو و میدانی مدال نقره
هانی عساکره در جودو مدال نقره
سیدحامد صلحیپور در وزنهبرداری مدال نقره
جواد فولادی در تنیس روی میز مدال نقره
روهام شهابیپور در تیراندازی با کمان مدال برنز
زهرا نعمتی در تیراندازی با کمان مدال برنز
لیلا ملکی در دو و میدانی مدال برنز
سیامک صالح در دو و میدانی مدال برنز
فاطمه منتظری در دو و میدانی مدال برنز
علی امیدی در دو و میدانی مدال برنز
محمدعلی شنانی در جودو مدال برنز
شاهین ایزدیار در شنا مدال برنز
وحید کشتکار در شنا مدال برنز
*روز پنجم:
فرزاد سپهوند در دو و میدانی مدال طلا
حمزه ندری در جودو مدال طلا
تیمی ایران در تیراندازی با کمان مدال نقره
مهدی مرادی در در دو و میدانی مدال نقره
محمد ملکپور در در دو و میدانی مدال نقره
حامد علیزاده در جودو مدال نقره
وحید کشتکار در شنا مدال نقره
فاطمه منتظری در در دو و میدانی مدال برنز
جلیل باقری در در دو و میدانی مدال برنز
جواد حردانی در در دو و میدانی مدال برنز
بهمن گلبرنژاد در دوچرخه سواری مدال برنز
سیدامیر نتاج در جودو مدال برنز
علی صادقزاده در وزنهبرداری مدال برنز
تیمی ایران در شنا مدال برنز
*روز ششم:
مهرداد کاظمزاده در دو و میدانی مدال طلا
سیامک صالح فرجزاده در دو و میدانی مدال طلا
علی نادری در دو و میدانی مدال طلا
عباس دیانی در دو و میدانی مدال طلا
تیمی ایران در فوتبال 7 نفره مدال طلا
سیامند رحمان در وزنهبرداری مدال طلا
تیمی مردان ایران در والیبال نشسته مدال طلا
احمدرضا کاظمی در دو و میدانی مدال نقره
حسن عسگری در دو و میدانی مدال نقره
تیمی ایران در فوتبال 5 نفره مدال نقره
کاظم رجبی در وزنهبرداری مدال نقره
تیمی مردان ایران در گلبال مدال برنز
تیمی مردان زنان در گلبال مدال برنز
تیمی مردان زنان در والیبال نشسته مدال برنز
*روز
هفتم:
تیمی زنان ایران در پینگپنگ مدال
برنز